Acun Ilıcalı Süper Lig Yayın İhalesine Girebilir!

Geçen dönemde Beşiktaş Spor Klübü Başkan adayı olan Hürser Tekinoktay, Süper Lig’in yayın ihalesi ile ilgili attığı tweetle akılları karıştırdı. Yaptığı paylaşımda “İhaleye TV8 veya EXXEN girecek mi?” sorusuna yer verdi. Ve bizlerde bu konuda heyecanlanmaya başladık.

Geçen yıl Beşiktaş Başkan Adayı olan Hürser Tekinoktay, hiç beklemedik konuları gündeme getirdi. Tekinoktay, “İhale komisyonu, kulüpler birliği ve ilgililere;” şeklinde başlayan paylaşımında İhaleye TV8 veya EXXEN girecek mi? sorusuna yer vererek ihalede sürpriz bir talip görebileceğimizin sinyalini verdi.

hürser tekinoktay tweet

Son dönemlerde pek çok kez Süper Lig Yayın İhalesi ile ilgili bir çok söylem ortaya atılmıştı. Fakat Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen veya Tv8 kanalı ile gündeme gelmemişti. Tekinoktay’ın ihaleye TV8 ya da EXXEN’in katılıp katılmayacağını sorması, kulislerde böyle bir söylentinin dolaştığını düşündürdü.

TFF’nin yayın ihalesi için oluşturmuş olduğu komisyonda Kulüpler Birliği Vakfı’nı temsilen Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Kasımpaşa yönetim kurulu üyesi Fatih Saraç, İstanbul Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ ve Göztepe başkanı Mehmet Sepil yer alıyor.